Kontakt oss

Kontaktpersoner.

Ingerid, daglig leder

Ingerid

Daglig leder
480 21 666
ingerid@picapoint.no
Bjørn Stian, leder for forretningsutvikling

Bjørn Stian

Leder for forretningsutvikling
930 48 557
bjorn@picapoint.no
Tom, leder for merkevareutvikling

Tom

Leder for merkevareutvikling
924 40 186
tom@picapoint.no
Christian, fagansvarlig utvikling

Christian

Fagansvarlig utvikling
411 21 353
christian@picapoint.no
Torkel, avdelingsleder Oslo

Torkel

Avdelingsleder Oslo
454 13 716
torkel@picapoint.no
Ida, prosjektleder

Ida

Prosjektleder
930 93 808
ida@picapoint.no
Benedikte, prosjektleder, miljøfyrtårnansvarlig

Benedikte

Prosjektleder, miljøfyrtårnansvarlig
408 79 075
benedikte@picapoint.no

Våre lokasjoner.

Bildet viser kontorbygget til Bergen-kontoret.

Kontor Bergen

Inger Bang Lunds vei 12 (Inngang: A/B)
5059 Bergen
Se kart »
Bildet viser kontorbygget til Oslo-kontoret.

Kontor Oslo

Nedre Slottsgate 2C
0153 Oslo
Se kart »
Bildet viser kontorbygget til Os-kontoret.

Kontor Os

Brugata 6
5200 Os
Se kart »